I miejscie Dziewcząt w Piłce Ręcznej w Mistrzostwach Powiatowych

Obrazy: zawodytenis.jpeg

Sukces uczennic klasy VI a  PSP nr 1 w Świdwinie

16 marca 2017r. Zachodniopomorski Kurator Oświaty  ogłosił ostateczne wyniki etapu wojewódzkiego Konkursu  Języka Polskiego  dla  uczniów szkół podstawowych. Jesteśmy dumni, że dwie uczennice klasy VI a Lidia Matysiak i  Julia Kotowska zostały finalistkami w/w konkursu.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom  i życzymy  dalszych sukcesów!

Mistrzynie Powiatu w Tenisie Stołowym

Obrazy: tenis1617.jpeg

Obrazy: tenis16171.jpeg

Obrazy: tenis16172.jpeg

Mistrzynie oraz wicemistrzowie z PSP1 w Świdwinie

Mistrzostw Miasta w Tenisie Stołowym

W dniu 18.11.2016r w hali sportowej przy PSP1 w Świdwinie odbyły się Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym.

Kolejny już sukces sportowy zanotowały na swym koncie dziewczęta  z PSP1: Julia Kotowska , Oliwia Wojskonowicz oraz Ewelina Skowrońska.

Chłopcy zaś w składzie Maksymilian Kuzio, Kacper Moskalczyk oraz Jakub Zachar uplasowali się na drugim miejscu.

Za swoje osiągnięcia uczniowie nagrodzeni zostali medalami .

Opiekunami drużyn są Katarzyna Kosmala oraz Edyta Pietrucik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Kosmala

Obrazy: tenis_1617_1.jpg

Obrazy: tenis_1617_2.jpg

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY Z PSP1 MISTRZAMI MIASTA

W MINI PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 16.11.2016r w hali sportowej przy PSP1 w Świdwinie odbyły się mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców.

Swoje umiejętności piłkarskie demonstrowali zawodnicy oraz zawodniczki ze wszystkich szkół podstawowych w Świdwinie.

Kolejność uzyskanych miejsc :

Dziewczęta                                                Chłopcy

1 miejsce – SP1                                1miejsce – SP1

2 miejsce – SP2                                 2 miejsce – SP2

3 miejsce – SP3                                 3 miejsce – SP3

Cała impreza odbyła się w bardzo miłej sportowej atmosferze .

Szczególne podziękowania składamy na ręce państwa Piątkowskich, którzy byli sponsorami  słodkiego poczęstunku dla każdego uczestnika turnieju.

Opiekunami zwycięskich drużyn są Katarzyna Kosmala oraz Edyta Pietrucik.

Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Katarzyna Kosmala

Obrazy: nozna1617_1.jpg

Obrazy: nozna1617_2.jpg

Obrazy: nozna1617_3.jpg

Muzyczne sukcesy Jedynki

Listopad to miesiąc muzycznych sukcesów uczniów Szkoły Podstawowe nr 1 w Świdwinie. Już na początku miesiąca jedna z uczennic naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach do XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej „ Skolwińskie Przeboje” w Szczecinie. Spośród 72 uczestników wyłoniono 35 najlepszych wykonawców, w tym Julię Mazurkiwewicz. Julia samodzielnie akompaniując sobie na fortepianie wyśpiewała III miejsce w finale.

Kolejny sukces wokalny świętowaliśmy 17 listopada. W tym dniu pięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Wojskowej w Świdwińskim Ośrodku Kultury. W kategorii klas I-III najlepsza okazała się Emilia Mamak z klasy 2a, która wywalczyła I miejsce. Emilka przepięknie zaśpiewała dwie piosenki: „To nasza ojczyzna” oraz „ Warszawo ma”.   W kategorii klas IV-VI trzecie miejsce zdobyła  Oliwia Lipkowicz z klasy Vb. Oliwia zaśpiewała bardzo trudny utwór Haliny Młynkowej „ Za wolność” oraz „ 11 listopada”.

Wszystkim młodym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy. Jesteśmy pewni, że nie raz nas jeszcze zaskoczycie. Trzymamy kciuki!!! Dziękujemy także rodzicom naszych finalistek, bo bez Ich mądrego wsparcia nie byłoby tej wielkiej satysfakcji, kiedy po ciężkiej pracy nadchodzi upragniony sukces.

Obrazy: sukcesy_muzyczne_1.jpg

Obrazy: sukcesy_muzyczne_2.jpg

Mistrz Miasta oraz Wicemistrz Powiatu –

Takie tytuły wywalczyła drużyna chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

29.09.2016r w świdwińskim parku  odbyły się Mistrzostwa Miasta oraz Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W kategorii chłopców rywalizowało   8 drużyn ze szkół podstawowych.

W klasyfikacji końcowej chłopcy reprezentujący SP1 Świdwin w Mistrzostwach Miasta uplasowali się na pierwszym miejscu zaś w klasyfikacji powiatu na drugim miejscu ustępując drużynie z Połczyna Zdroju.

Skład drużyny: Dawid Stasiak, Radek Dawid, Filip Kwidziński, Szymon Kaźmierczak ,Karol Laskiewicz, Dawid Kabłasz, Jakub Nowakowski, Aleks Rudy, Kamil Minko, Sebastian Ogiński, rez. Jakub Oleńczuk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Obrazy: biegichlopcy_1.jpg

Obrazy: biegichlopcy_2.jpg

MISTRZYNIE MIASTA ORAZ WICEMISTRZYNIE POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 29.09.2016r odbyły się Mistrzostwa Miasta oraz Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W zawodach w kategorii dziewcząt rywalizowało w  9 drużyn ze szkół podstawowych( SP1 Świdwin,  SP2 Świdwin,  SP3 Świdwin, SP Rąbino, SP Bierzwnica, SP Połczyn Zdrój, SP Brzeżno, SP Lekowo, SP Sławoborze).

W klasyfikacji końcowej dziewczęta reprezentujące SP1 Świdwin w Mistrzostwach Miasta uplasowały się na pierwszym miejscu zaś w klasyfikacji powiatu na drugim miejscu ustępując drużynie z Połczyna Zdroju.

Skład drużyny: Natalia Jaszczyk, Zuzanna Spychalska, Julia Brewczyńska, Julia Mazurkiewicz, Magdalena Baljon, Maja Baska, Emilia Potasznik, Patrycja Mroczkowska, Zuzanna Tiachło, Julia Ostapiec, rez.Weronika Brucka, Wiktoria Piwosz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Obrazy: kk1.jpg

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_01.png

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_02.png

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_03.png

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_04.png

Mistrzostwa Regionu Koszalińskiego w Tenisie Stołowym 08.03.2017 r.

Mistrzynie Powiatu : J.Kotowska, O.Wojskonowicz, E.Skowrońska.

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_05.png

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej - I m-ce

09.03.2017 r.

Obrazy newsów: sukcesy_sport_16_17_06.png