Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdwinie!
„To, co otrzymałem w latach szkolnych, do dzisiaj owocuje w moim życiu”- te słowa świętego Jana Pawła II znajdują się na głównym holu naszej szkoły. Są nie tylko zachętą do tego, by czerpać z lat szkolnych jak najwięcej, ale skłaniają także do refleksji nad przeszłością. Myślimy wtedy o kolegach z lat szkolnych, przyjaciołach, nauczycielach. Zastawiamy się, jaki wpływ wywarli oni na nas, na to, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Zapraszamy absolwentów naszej szkoły do dzielenia się z nami wspomnieniami z lat spędzonych w murach naszej szkoły. Kim teraz Państwo jesteście, jak potoczyły się Wasze losy, jaki ślad pozostawiła w Was Jedynka, jak wspominacie nauczycieli i kolegów, z którymi tu się zetknęliście. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy z p. Moniką Babiak, nauczycielką historii ( adres: babiakmonika@gmail.com). Do przesłanych informacji prosimy o dołączenie ewentualnej zgody na publikację ich na stronie naszej szkoły.