Działania Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016

Obrazy newsów: informacja_dla_rodzicw_na_stron_internetow_ok-page0001.jpg


 

Życzenia dla Burmistrza

We wtorek 22-12-2015 Rzecznik Medialny Rady Rodziców Pan Sebastian Gutowski wraz z Panem Marcinem Krukiem odwiedzili w Urzędzie Miasta Pana Burmistrza Jana Owsiaka. Na wstępie spotkania reprezentanci Rady Rodziców złożyli Burmistrzowi życzenia świąteczne od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 i przekazali drobny upominek w postaci ekologicznej choinki. W dalszej części spotkania zaprezentowali Panu Janowi Owsiakowi projekt monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego dla naszej szkoły, który Rada Rodziców przy pełnym wsparciu Pani Dyrektor Barbary Pełki postawiła sobie za cel do zrealizowania  w roku szkolnym 2015/2016. Na koniec spotkania nasi przedstawiciele poprosili o finansowe wsparcie projektu. Jan Owsiak przekazał życzenia świąteczne dla wszystkich dzieci i ich rodziców oraz dla całego personelu szkoły. Kończąc spotkanie obiecał wsparcie i pogratulował pomysłu. Był pod wrażeniem tak czynnie działających na rzecz szkoły rodziców.

Obrazy: choina-ykowa003.jpg

 


 

Mikołajki

Rada Rodziców z okazji Mikołajek ufundowała słodkie "co nie co" oraz uczestniczyła w wielkiej akcji sprowadzenia do naszej szkoły samego Wielkiego Mikołaja Świętego. Uczestniczył On w spotkaniu z klasami 0-II w dniu 3-go grudnia oraz z klasami III-VI w dniu 7-go grudnia. Mikołaj bawił się z naszymi uczniami i wręczał prezenty dla klas. W zabawie na sali gimnastycznej 7-go grudnia pomagali Mikołajowi Pani Dorota Kajder oraz Pan Marcin Kruk, który jak zawsze kiedy przychodzi do pamiątkowego zdjęcia unika oka aparatu fotograficznego... Mimo to Panie Marcinie serdecznie dziękuję w imieniu Rady Rodziców za pomoc w organizacji sprowadzenia Świętego do naszej szkoły.

Rzecznik Medialny Rady Rodziców: Sebastian Gutowski

Ps. Dziękuję Panu Krzysztofowi, Pani Marioli i Samorządowi Uczniowskiemu za udostępnienie zdjęć.

Obrazy: mikolaj_rr_1.jpg

Obrazy: mikolaj_rr_2.jpg

Obrazy: mikolaj_rr_3.jpg


 

 

Pasowanie na starszaka

W środę 25-11-2015 roku odbyło się pasowanie na starszaka. Radę Rodziców reprezentowali: Pani Wioleta Kaczyńska, Pani Anna Skrzekut, Pani Patrycja Grzelak, Pani Dorota Kajder oraz Pan Marcin Kruk. Z tej okazji ze środków Rady Rodziców została zakupiona choinka, która już niedługo ożywi klasę naszych starszaków i wprowadzi ich w świąteczny nastrój. Wszystkim starszakom składamy wielkie gratulacje i życzymy samych sukcesów oraz wielkich prezentów pod tą choinką;-)

Obrazy: rrslub_1.jpg

Obrazy: rrslub_2.jpg

Obrazy: rrslub_3.jpg

 


 

 

Ślubowanie klas pierwszych

W czwartek 28-10-2015 roku odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Radę Rodziców reprezentowali: Pani Teresa Ambroziak, Pani Katarzyna Kopacz, Pani Dorota Kajder, Pan Marcin Jagodziński i Pan Sebastian Gutowski. Z tej okazji ze środków Rady Rodziców zostały zakupione dla każdej klasy duże plastikowe pojemniki, a w nich: skakanki, koła hula-hop, woreczki, piłeczki gumowe, piłki nożne, szarfy i  worki do skakania. Kochane "Pierwszaki" wielkie gratulacje i wszystkiego najlepszego...

Obrazy: slubowanie_1.jpg

Obrazy: slubowanie_2.jpg

Obrazy: slubowanie_3.jpg

Obrazy: slubowanie_4.jpg

Obrazy: slubowanie_5.jpg

Obrazy: slubowanie_6.jpg


 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

W poniedziałek 12-10-2015 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W apelu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców Pani Dorota Kajder i Pan Sebastian Gutowski, którzy na ręce Pani Dyrektor Barbary Pełki złożyli symboliczny bukiet kwiatów oraz życzenia zamieszczone poniżej:

Obrazy newsów: zyczenia_rada_rodzicow_1.jpg