Działania Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016

Obrazy newsów: informacja_dla_rodzicw_na_stron_internetow_ok-page0001.jpg

Życzenia dla Burmistrza

We wtorek 22-12-2015 Rzecznik Medialny Rady Rodziców Pan Sebastian Gutowski wraz z Panem Marcinem Krukiem odwiedzili w Urzędzie Miasta Pana Burmistrza Jana Owsiaka. Na wstępie spotkania reprezentanci Rady Rodziców złożyli Burmistrzowi życzenia świąteczne od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 i przekazali drobny upominek w postaci ekologicznej choinki. W dalszej części spotkania zaprezentowali Panu Janowi Owsiakowi projekt monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego dla naszej szkoły, który Rada Rodziców przy pełnym wsparciu Pani Dyrektor Barbary Pełki postawiła sobie za cel do zrealizowania  w roku szkolnym 2015/2016. Na koniec spotkania nasi przedstawiciele poprosili o finansowe wsparcie projektu. Jan Owsiak przekazał życzenia świąteczne dla wszystkich dzieci i ich rodziców oraz dla całego personelu szkoły. Kończąc spotkanie obiecał wsparcie i pogratulował pomysłu. Był pod wrażeniem tak czynnie działających na rzecz szkoły rodziców.

Obrazy: choina-ykowa003.jpg

Mikołajki

Rada Rodziców z okazji Mikołajek ufundowała słodkie "co nie co" oraz uczestniczyła w wielkiej akcji sprowadzenia do naszej szkoły samego Wielkiego Mikołaja Świętego. Uczestniczył On w spotkaniu z klasami 0-II w dniu 3-go grudnia oraz z klasami III-VI w dniu 7-go grudnia. Mikołaj bawił się z naszymi uczniami i wręczał prezenty dla klas. W zabawie na sali gimnastycznej 7-go grudnia pomagali Mikołajowi Pani Dorota Kajder oraz Pan Marcin Kruk, który jak zawsze kiedy przychodzi do pamiątkowego zdjęcia unika oka aparatu fotograficznego... Mimo to Panie Marcinie serdecznie dziękuję w imieniu Rady Rodziców za pomoc w organizacji sprowadzenia Świętego do naszej szkoły.

Rzecznik Medialny Rady Rodziców: Sebastian Gutowski

Ps. Dziękuję Panu Krzysztofowi, Pani Marioli i Samorządowi Uczniowskiemu za udostępnienie zdjęć.

Obrazy: mikolaj_rr_1.jpg

Obrazy: mikolaj_rr_2.jpg

Obrazy: mikolaj_rr_3.jpg

Pasowanie na starszaka