Przed Świętami

Przed  Świętami  na zajęciach realizujemy  dwa  projekty  : special  occasions  w klasie 6 oraz food  recipes  w klasie 5. Na stronie facebooka  - sp1schoollife  umieściliśmy  zdjęcia i filmy  prezentujące  wyniki pracy  uczennic. Było jak zawsze wyjątkowo  pysznie  i ciekawie  szczególnie  dzięki  koleżance  z Chin, która opowiedziała  nam o obchodach  Nowego  Roku  w jej rodzinnym  kraju. Mogliśmy spróbować  tradycyjnych bułeczek  angielskich  i naleśników. Polem facebookowa  stronę. Merry Christmas  and  a  happy  New  Year.

Restauracyjne pogawędki

W tym tygodniu  i poprzednim  na zajęciach języka angielskiego  zamawialiśmy jedzenie w restauracji. Projekt  okazał się bardzo  smaczny  oraz udany. W małych grupach  przygotowaliśmy  menu  i dialogi w języku  angielskim  następnie  prezentowaliśmy scenki  w restauracji  z wykorzystaniem elementów  scenografii  i kostiumów  :)  filmy dostepne na koncie facebook - sp1schoollife. enjoy your  meals  :)

link do strony: https://m.facebook.com/sp1schoollife/

Obrazy: res_angielski_2.jpg

Obrazy: res_angielski_1.jpg

Informacja o Halloween  na języku angielskim

Dnia 30 października tuż przed  Halloween  w naszej szkole  uczniowie  świętowali w czasie zajęć. Klasa 6b przygotowała  pokaż mody potworowej, klasy 5a i 5b zorganizowały  zabawy, konkursy  oraz poczęstunki  Halloweenowe. Lekcje języka angielskiego  były  ekstremalnie  straszne  i wesołe , a także  przepyszne.
B. Orlińska