Nasza działalność

2016/2017

YOU CAN DANCE

         7 listopada2016r. W naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu tanecznego " YOU CAN DANCE IN THE PROMISELAND 2016R." organizowanego przez FUNDACJĘ FCSR.

W szkolnych eliminacjach wzięli udział następujący uczniowie:

 • Prusachyk Zuzanna-3c
 • Grochecka Karolina i Julia 3c
 • Markiewicz Eliza I Natasza Chojnacka-3d
 • Kopeć Naomii Kopacz Hanna-2c
 • Nowak Wiktoria i Kolanowska Aleksandra 2d
 • Kopeć Maria 1c
 • Marysia Owsiak- 0b
 • Marysia Sajewska i Blanka Adamajtys -0b
 • Lipkowicz Oliwia i Sadowska Oliwia- 5b
 • Kaczyński Ksawier, Wojciechowski Maciej i Dutkowski Szymon- 5b
 • Wiśniewski Mateusz- 6b

Do finału, który odbędzie się 17 listopada w Szkole Podstawowej w Lekowie zakwalifikowali się wszyscy uczestnicy. Gratulujemy im i życzymy powodzenia!!!

Obrazy: youcandance_1.jpg
Obrazy: youcandance_2.jpg

 


 

Dyskoteka jesienna

         W czwartek 27 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka jesienna. Zabawę przygotowała klasa 6c pod opieką P. E. Uss przy współpracy Samorządu Uczniowskiego. Nad jej przebiegiem czuwała nasza przewodnicząca Zuzia Nienartowicz a nad bezpieczeństwem uczniów nauczyciele.

         W trakcie dyskoteki odbyło się wiele ciekawych konkursów min.konkurs na najbardziej pomysłowy kostium, w którym pierwsze miejsce zajęła Natalia Pietrusewicz. Konkurs taneczny z balonami w parach wygrały Sandra Zamiela i Paulina Ziółkowska. W trakcie zabawy działał sklepik, w którym można było nabyć słodkie ciasto przygotowane przez rodziców klasy 6c oraz napoje.

         To była bardzo udana impreza i już czekamy na następną, andrzejkową.

Obrazy: jesienna_dysk.jpg

 


 

Pierwsza dyskoteka

         6 października 2016r. tanecznym krokiem wkroczyliśmy na parkiet naszej szkoły. Samorząd Uczniowski wspólnie z klasą 6A zorganizował uczniom klas III-VI pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Przybyło na nią wielu miłośników tańca. Różnorodność utworów muzycznych przygotowanych przez  dysk dżokejów Maksa i Filipa porwała do tańca praktycznie wszystkich. Zmęczeni tańcem i spragnieni uczestnicy zabawy mogli skorzystać ze sklepiku, w którym można było nabyć kubek zimnego, zdrowego napoju oraz posilić się pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców. Sklepik bardzo sprawnie obsługiwały Magda, Daria, Natalia, Ada i Natalia. Uczniowie klasy VI zadbali również o dodatkowe atrakcje. Przygotowali wiele konkursów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem np. taniec na gazecie, taniec z balonem. Wybraliśmy również tradycyjnie już króla i królową dyskoteki. Zostali nimi Mateusz Wiśniewski i Wiktoria Waszek. Gratulujemy im wspaniałego poczucia rytmu i umiejętności zabawy.

         Dyskoteka wreszcie dobiegła końca. Już dzisiaj czekamy na następną. Dziękujemy klasie VI A i P. Agnieszce Górskiej oraz opiekunom, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem.

Obrazy: pierwsza_dyskoteka_1.jpg

Obrazy: pierwsza_dyskoteka_2.jpg

 


 

Apel wyborczy

             28 września 2016r. odbył się apel wyborczy, na którym zaprezentowali się wszyscy kandydaci z klas V-VI do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Programy przedstawione przez kandydatów mają nam pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniej osoby na stanowisko Przewodniczącego SU. Wszystkich wysłuchaliśmy z uwagą, by 30 września oddać swój głos.

            Po apelu wyborczym uczciliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, który przygotowali uczniowie pod opieką p. B. Orlińskiej. Jednym z punktów programu było brawurowe wykonanie piosenki w języku angielskim. Uwagę widzów przykuła szczególnie choreografia. Warto uczyć się języków obcych, więc uczmy się!!!

Obrazy: apel_wyborczy_2.jpg

 

 


 

2015/2016

Dyskoteka inauguracyjna

Obrazy: dyskoteka.jpg

Obrazy: dyskoteka_1.jpg

Apel wyborczy

Obrazy: apel_wyborczy.jpg

Obrazy: apel_wyborczy_1.jpg

Dzień Edukacji NarodowejObrazy: den.jpg


2014/2015

Dzień kolorów

W dniu kolorów, który miał miejsce 17 kwietnia w naszej szkole zwyciężyły klasy: IIIA oraz IVA. przedstawiciele klas odebrali słodkie nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Gratulujemy!

Obrazy newsów: zabawa_w_kolory_01.jpg

Obrazy newsów: zabawa_w_kolory_02.jpg


 

 

Rok szkolny 2014-2015

Dzień Domowego Kapcia


Obrazy newsów: su_dzien_kapcia.jpg

 


 

Walentynki

 

Walentynki to bardzo szczególny dzień. Dzień wszystkich zakochanych, a także tych, którzy na swoją miłość czekają. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy w naszej szkole wiele atrakcji. 12 i 13 lutego odbyła się sprzedaż walentynkowych wypieków przygotowanych przez naszych wspaniałych, niezawodnych rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.

12 lutego odbyła się również Dyskoteka Walentynkowa. Uczestnikami zabawy byli uczniowie klas III-VI. W rytmie najlepszych, specjalnie przygotowanych przebojów (oczywiście o tematyce miłosnej), wśród pięknej walentynkowej oprawy, bawiliśmy się jak zwykle cudownie. Czas upłynął bardzo szybko, czego bardzo było nam żal. O tak niezapomniane wspomnienia zadbał SU przy nieocenionej współpracy klasy VIa.

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie już mogli za pośrednictwem Szkolnej Poczty Walentynkowej przekazać swojej sympatii walentynkę. Skrzynka na pocztę była umieszczona w szkolnej bibliotece od początku tygodnia. 13 specjalnych wysłanników SU rozniosło pocztę pod wskazany adres. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy przesyłki każdemu adresatowi od walentynkowych nadawców, wywołując w ten sposób niejeden uśmiech na twarzy..

Kolejnych wrażeń miało dostarczyć wszystkim karaoke. Już tydzień wcześniej SU ogłosił walentynkowe karaoke. Każda klasa miała okazję zaprezentować swoje zdolności wokalne przed całą społecznością szkolną. 13 lutego, w przeddzień Walentynek, zebraliśmy się wszyscy w hali sportowej, by wyśpiewać miłosne przeżycja w utworach, których nie wszyscy znamy, wyśpiewując piękne, romantyczne przeboje miłosne sprzed lat. Walentynkowe śpiewanie poruszyło wszystkich: tych z mikrofonem w ręku i tych na widowni. Cała sala nuciła mniej lub bardziej znane melodie.

Wszyscy ulegliśmy magi Walentynek.

Zdjęcia walentynkowe w galerii na stronie głównej. 

Przygotowaliśmy szkolne Walentynki- dyskoteka, poczta, sprzedaż ciast oraz karaoke

Obrazy newsów: walentynkowa_poczta_2015.png

Obrazy newsów: walentynkowe_karaoke_2015.jpg

 


 

Opracowanie i prowadzenie apelu podsumowującego I półrocze

Obrazy newsów: podsumowanaie_polrocza_14_15_01.jpg

 


 

Aerobik

Obrazy newsów: aerobik.jpg

 


 

Przygotowywaliśmy rekwizytów na kiermasz i sprzedaż

Obrazy newsów: kiermasz_boze_narodzenie_2014.png 

Byliśmy organizatorami spotkania z Mikołajem – program artystyczny.

  Rozstrzygnęliśmy konkursu – Mistrz i mistrzyni kultury,

  nagrodziliśmy zwycięzców medalami

  Obrazy newsów: spotkanie_z_mikolajem_2014.png 

Zorganizowaliśmy dyskotekę andrzejkową -klasa VIb

Obrazy newsów: dykoteka_andrzejkowa-005.jpg

 


 

Przygotowaliśmy tablice zachęcając uczniów do wpisywania pozytywnych myśli, odczuć, pozdrowień z okazji Dnia Życzliwości

Obrazy newsów: dzien_zyczliwosci-000.jpg

Obrazy newsów: dzien_zyczliwosci.jpg  Przygotowaliśmy spotkanie z Rzecznikiem Praw Ucznia w naszej szkole

  Obrazy newsów: rzecznik_praw_dziecka_2014.pngPrzy współpracy z klasą VIC przygotowaliśmy dyskotekę jesienną - i życzenia okolicznościowe dla chłopaków.

 

Obrazy newsów: dyskoteka-006.jpg


Przygotowaliśmy życzenia i niespodziankę dla pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Obrazy newsów: den_2014_01.jpg


9 października przeprowadziliśmy wybory do SU; Wybraliśmy również Rzecznika Praw Ucznia.

Obrazy newsów: su_wybory_2014.png


8 października przeprowadziliśmy kampanię przedwyborczą.

Obrazy newsów: su_kampania_przedwyborcza.png

 


 

 

  Uczestniczyliśmy w porządkowaniu wyznaczonych rejonów miasta w ramach akcji Sprzątanie świata.

  Obrazy newsów: su_sprzatanie_swiata.png

 


 

 

  Pod koniec sierpnia wzięliśmy udział w uroczystościach związanych ze świętem lotnictwa, złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem.

  Na początku września opracowaliśmy scenariusz apelu inaugurującego nowy rok szkolny, przygotowaliśmy i prowadziliśmy uroczystość.

  Opracowaliśmy plan pracy SU na rok szkolny 2014/2015;

  Obrazy newsów: su_plan.png