Podsumowanie I semestru nauki przez uczniów klasy 3A
Data dodania: 04.02.2018 r.

31 stycznia i 1 lutego w naszej szkole odbyły się zebrania z rodzicami. Na spotkaniach wychowawcy podsumowali pracę dydaktyczną i wychowawczą w I półroczu bieżącego roku szkolnego. Zebrania były również okazją, szczególnie w klasach najmłodszych, do zaprezentowania przez uczniów swoich zdolności artystycznych.

Uczniowie klasy 3a, wzorując się na telewizyjnym Teleexpresie, przekazali rodzicom wiadomości z życia klasy. Opowiedzieli o swoich osiągnięciach, o tym, jak uczyli się,  w jakich imprezach, akcjach, konkursach i wycieczkach brali udział. Obiecali również, że postarają się poprawić w nauce i w zachowaniu. Wypowiedzi uczniów wzbogacone były prezentacją multimedialną zawierającą zdjęcia dzieci z uroczystości i imprez szkolnych.

Występ młodych prezenterów został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych rodziców.

Wychowawca klasy

Anna Kuzio