Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Data dodania: 03.10.2017 r.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 29 września 2017r. W naszej szkole odbył się apel wyborczy. Chętni do pracy w Samorządzie Uczniowskim uczniowie klas 5-7 mogli zgłosić swoją kandydaturę i zaprezentować się przed społecznością uczniowską, a następnie wziąć udział w wyborach. Każdy kandydat powinien spełniać warunki zawarte w regulaminie wyborów. Powinna to być osoba aktywna społecznie, zaradna, odpowiedzialna, uczynna a także kulturalna.

W tym roku zgłosiło się sześciu kandydatów. Są to:

Aleksandra Wnuk

Tamara Wasylew

Oliwia Lipkowicz

Wiktoria Majewska

Marcin Wąsowicz-Piekarski

Szymon Dutkowski

Wszyscy kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze zachęcając koleżanki i kolegów, aby oddali na nich swoje głosy.

3 października odbyło się głosowanie. Uczniowie klas 3-7 mogli oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza w składzie:A. Hnatowicz, A. Rudnicka i Sz. Dutkowski zliczyła dokładnie wszystkie głosy. Oto wyniki głosowania:

Sz. Dutkowski (108)

O. Lipkowicz (105)

A. Wnuk (38)

T. Wasylew (31)

M. Wąsowicz- Piekarski (26)

W. Majewska (19)

Gratulujemy wszystkim kandydatom. Liczymy na owocną pracę w samorządzie.

Obrazy newsów: wybory_1.jpg

Obrazy newsów: wybory_2.jpg